SPORT / Fotbal

Popis:
Autor / zdroj: Aleš Janeček
11.4.2016

FC Jeptišky a Gamblers Most stále bez ztráty bodu

MOSTECKO

Celostátní malý fotbal byl tuto neděli na hřišti 11. ZŠ Most opět nahrazen malým fotbalem mosteckým. A slouží ke cti mosteckých týmů, že ani v jednom ze zápasů nedošlo na debakl srovnatelný s tím, který v Mostě první dubnovou neděli schytaly Milovice.

Kolo bylo zahájeno v podmračeném počasí zápasem mezi FC Levels a proOFFICE. Levels platili před utkáním za mírného favorita, ale proOFFICE se dokázali tomuto předpokladu vzepřít a v letošním ročníku poprvé zvítězili. Sice byl po pro ně vítězném poločase 3:1 ten druhý již spíše ve znamení úporné defenzivy, ale přesto dokázali cennou výhru 3:2 uhájit. Dva ze tří gólů vítězů zařídil Zdeněk Kušnír (1+1). Za proOFFICE dále pálili Marek Hrvol a Filip Těšitel. Oba góly poražených vstřelil výborně hrající Jakub Schuchardt.

Následoval střet mezi GMS Most a Old Bridge. Ti se sešli pouze v šesti hráčích a celé utkání tak odehráli bez střídání. To nemohlo mít proti silným GMS Most šanci na úspěch. Družstvo GMS zvítězilo jednoznačně 5:0 po poločase 3:0. Tři góly GMS nesou podpis Luboše Podhory (2+1). V ofenzivě ho nejvíce podporoval Jakub Černý (1+1). V dresu GMS dále pálili Karel Giampaoli a Lukáš Mikulčík (oba 1+0).

V třetím zápase dne se proti sobě postavili FC Gunners Most a Gamblers Most. Zde byl favorit jasný a to se také potvrdilo. Gunneři to navíc Gamblerům značně usnadnili tím, že se také sešli pouze v šesti hráčích a museli tak úřadujícím mistrům vzdorovat rovněž bez střídání. Gambleři utkání jasně ovládli v poměru 14:2. Nejproduktivnější v jejich dresu byla bratrská dvojice Matěj (5+2) a Adam (3+3) Koudelkovi. Matěj se tak stal bodujícím i střelcem čtvrtého kola DRFG Mostecké ligy. Ze spoluhráčů ještě výrazněji bodovali David Batelka (0+4) a Michal Khaur (2+1). Tradičního gólmana Gamblerů Ondřej Bíra tentokrát nahradil Jakub Polák a rozhodně se nenechal v tradiční produktivitě zelenočerných brankářů nijak zahanbit (1+1). Za Gunners korigovali Ladislav Friček a Filip Kosman (oba 1+0).

Následoval střet mezi FC Katalánci SWAG a Ineminátors FC. V něm dokázali loňští finalisté Inseminátors FC zvítězit 7:3. V jejich útoku opět dominoval Martin Boček (1+4). Po dvou gólech si v dresu Inseminátors připsali Dominik Onuščák (2+1) a Jan Pyskatý (2+0). Za Katalánce mířili do černého Lukáš Čábelka, Domink Kocúr a Jan Vrba (všichni 1+0).

Kolo uzavřelo jasné vítězství týmu FC Jeptišky nad Hospodou ULITA v poměru 5:0. Jeptišky tak společně s Gamblery jako poslední stále neztratily ani bod a pomalu se hlásí o pozici letošního hlavního vyzyvatele zelenočerných. Přestože ULITA měla na hřišti nemalou kvalitu (Vladimír Pátek, Jakub Hošek či Stanislav Levý) nedokázala skvěle hrajícím Jeptiškám vstřelit ani gól. Útok vítězů táhli výborně hrající Jakub Hruštinec (2+0) a Marek Olah (1+1). Gólman Jeptišek Miroslav Pšenička a s ním brankář GMS Most Slavomír Švácha se s čistými konty stali gólmany tohoto kola.

Tabulku momentálně vedou Gamblers Most o skóre před FC Jeptišky. Za nimi je s tříbodovým odstupem tým Inseminátors FC.

Kanadskému bodování stále kraluje Martin Boček (11+8) z Inseminátors FC, před Ladislavem Kešnerem (9+3) z Gamblers Most a Jakubem Hruštincem (5+7) z FC Jeptišky.

Nejlepšími střelci ligy jsou aktuálně Martin Boček (11 gólů), Ladislav Kešner (9) a šestigóloví Matěj a Adam Koudelkovi a Jakub Polák (všichni Gamblers Most).

Martin Boček dominuje i nejlepším nahrávačům (8 asistencí) před Jakubem Hruštincem (7) a Ladislavem Kučerou z FC Jeptišky, Davidem Mackem z Gamblers Most a Vladimírem Pátkem z Hospody ULITA (všichni 6).

Příští neděli bude liga pokračovat pátým kolem a jeho tahákem by měl být zápas mezi třetími Inseminátors FC a čtvrtou Hospodou ULITA.

Více informací získáte na www.fotbal-most.cz.

Autor / zdroj: Aleš Janeček

DALŠÍ ČLÁNKY

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Celníci likvidovali zabavené zboží

Téměř 9 tisíc kusů padělaného zboží, 51 tisíc kusů cigaret, 50 kilogramů tabáku a patnáct set litrů lihovin zlikvidovali v minulých dnech ústečtí celn

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

DNES SE STALO

OBJEVY30. května 1498

Kryštof Kolumbus vyplul na svou třetí výpravu do Nového světa.

KULTURA30. května 1866

v Prozatímním divadle byla poprvé uvedena opera Prodaná nevěsta Bedřicha Smetany.

SPORT30. května 1911

v Indianapolisu se jel první závod na 500 mil, vyhrál jej Ray Harroun.

POZVÁNKA OBRAZEM