SPORT / Fotbal

Popis:
Autor / zdroj: Aleš Janeček
29.3.2016

Ani GMS Most se nestali přemožiteli Gamblerů

MOSTECKO

Po týden starém úspěšném vystoupení mosteckého výběru v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu pokračovala svým třetím kolem Mostecká liga malé kopané, nově DRFG Mostecká liga.

Hned první zápas sliboval mimořádné drama. Letošní nováček, GMS Most se rozhodl, že se pokusí být po téměř roce a půl tím, kdo získá skalp Gamblers Most. Tomu chtěl také přizpůsobit svou sestavu a přivést většinu svých mimořádných fotbalistů. Tento plán se však naplnil jen částečně a to na Gamblery nemohlo v žádném případě stačit. Za GMS Most sice nastoupili například prvoligový Stanislav Hofmann, či mostecký Jakub Černý, ale rovněž Gambleři nastoupili s velmi silnou sestavou a rázně odmítli dalšího z řady vyzyvatelů. Pod jejich výhru 5:2 se nejvíce podepsali dvoubodoví bratři Adam a Matěj Koudelkovi a z pozice brankáře Ondřej Bíro (všichni 1+1). Oba góly poražených vstřelil výborně hrající Stanislav Hofmann.

Po této fotbalové lahůdce následoval zápas mezi Old Bridge a proOFFICE. Tým proOFFICE po dvou úvodních vysokých porážkách tentokrát předvedl svou fotbalovější tvář. Pro změnu ale zaplatil za to, že se sešel pouze v šesti hráčích a celé utkání tak odehrál bez střídání, což na Old Bridge nestačilo. Byť proOFFICE vedl ještě v poločase 3:2, podlehl nakonec 4:5. Útok vítězů táhli Michal Broskovics (2+1) a Lukáš Haspra a Jaroslav Holman (oba 1+1). Odpor poražených zajišťovali zejména Tomáš Beran (1+2) a Filip Těšitel (2+0).

Následovala vysoká porážka Gunners Most s Inseminátors FC v poměru 1:17. Gunnery tentokrát ničil především Martin Boček (5+2), který se díky tomuto výkonu stal bodujícím i střelcem kola. Z jeho spoluhráčů mu nejzdatněji asistovali Tomáš Rain (3+2) a Vít Hříbal (2+3). Brankáře Inseminátors jednou překonal Jan Zeidl. I přes tuto jednu obdrženou branku se však brankář vítězů, Václav Hrubý, stal gólmanem třetího kola.

Čtvrtým zápasem dne byl střet mezi dosud neporaženými družstvy FC Jeptišky a FC Katalánci SWAG. Ten vyzněl celkem jednoznačně 8:3 pro Jeptišky, když Katalánci nedokázali postavit svou nejsilnější sestavu. Je však otázkou, jestli by i tak nebyly silné Jeptišky nad jejich síly. Možná to bude právě tento tým, kdo bude letos hlavním vyzyvatelem Gamblerů. Hned pod pět gólů vítězů se podepsal Daniel Kasal (2+3). Hattrickem se prezentoval Marek Olah (3+0) a tři body si připsali rovněž Antonín Fišer (2+1) a Ladislav Kučera (0+3). V dresu Katalánců bodoval dvakrát Miroslav Aschenbrenner (1+1).

Kolo uzavřelo utkání mezi Hospodou ULITA a FC Levels. V něm ULITA zvítězila 5:2 po poločase 2:1. Stejně tak by ovšem šlo napsat, že 5:2 zvítězil Vladimír Pátek, neboť tento hráč zařídil všechny góly svého týmu (2+3). Nejlépe mu pak sekundoval Jakub Hošek (1+2). Za Levels pálili Michal Hronek a Daniel Štosek (oba 1+0).

Do čela kanadského bodování ligy poskočil Martin Boček (10+4) z Inseminátors FC. Dva body za ním je Ladislav Kešner (9+3) z Gamblers Most a trojici nejlepších uzavírá Ladislav Kučera (5+6) z týmu FC Jeptišky.

Stejné je pořadí nejlepších střelců. Boček (10) vede před Kešnerem (9) a pětigólovými Kučerou a Jakubem Polákem z Gamblers Most.

Nejlepšími nahrávači ligy jsou momentálně Jakub Hruštinec (7) z FC Jeptišky před Ladislavem Kučerou, Davidem Mackem (Gamblers Most) a Vladimírem Pátkem (Inseminátors FC) (všichni 6 asistencí).

Příští víkend má DRFG Mostecká liga opět volno a to z toho důvodu že v neděli přivítá Most doma v celostátní lize Milovice. Více informací na www.fotbal-most.cz.

Autor / zdroj: Aleš Janeček

DALŠÍ ČLÁNKY

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Celníci likvidovali zabavené zboží

Téměř 9 tisíc kusů padělaného zboží, 51 tisíc kusů cigaret, 50 kilogramů tabáku a patnáct set litrů lihovin zlikvidovali v minulých dnech ústečtí celn

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

DNES SE STALO

OBJEVY30. května 1498

Kryštof Kolumbus vyplul na svou třetí výpravu do Nového světa.

KULTURA30. května 1866

v Prozatímním divadle byla poprvé uvedena opera Prodaná nevěsta Bedřicha Smetany.

SPORT30. května 1911

v Indianapolisu se jel první závod na 500 mil, vyhrál jej Ray Harroun.

POZVÁNKA OBRAZEM