SPORT

Litvínov vyšel doma proti Boleslavi bodově i střelecky naprázdno
Hokej 29.10.2018

Litvínov nestačil doma na Mladou Boleslav, které podlehl 0:3. Vyrovnané utkání rozhodly neproměněné šance domácích a využité přesilovky hostí z Boleslavi, ti nakonec vítězství potvrdili gólem do prázdné branky.

Litvínov znovu vyhrál, tentokrát těsně s Vítkovicemi
Hokej 27.10.2018

Chemici zvítězili v dalším utkání, v pátek na domácím stadionu porazili Vítkovice nejtěsnějším možným rozdílem. O rozhodující branku se postaral v oslabení veterán Viktor Hübl, domácí brankář Janus také zaznamenal letošní první shutout.

Pardubice prohrály s Litvínovem
Hokej 22.9.2018

Litvínov zůstává i po 3. kole neporažen. O své výhře rozhodl v první a následně i druhé třetině, nezastavil ho ani pozdní příjezd na stadion. Dvěma góly se blýskl expardubický obránce Jan Ščotka, první gól v extralize vstřelil šestnáctiletý Jan Myšák.

Carboniacupu se úvod sezóny vydařil
Motorsport 23.4.2018

Krásné jarní počasí přivítalo účastníky prvního letošního závodu Carboniacupu, který tak na mostecké dráze zahájil již osmou sezónu okruhového závodění.

Karlovy Vary vyhrály v Litvínově a jdou na první místo
Hokej 11.4.2018

Druhou polovinu baráže zahájila Energie na ledě Litvínova s dosti zamíchanou sestavou, tento tah se však trenérovi Pešoutovi náramně vyplatil.

Infarktový závěr derby, Litvínov vyhrál v prodloužení
Hokej 7.4.2018

Druhé barážové derby Litvínovem bylo přímým soubojem o druhou příčku, kterou aktuálně o bod hájila Verva. V prodloužení si nakonec vzali druhý bod právě hosté.

Litvínov srovnal manko, nakonec ale Jihlava byla úspěšnější
Hokej 4.4.2018

Hosté sice ve třetí třetině o své dvoubrankové vedení přišli, když Verva postupně srovnala a dokázala smazat své manko. Hosté ale strhli vedení na svou stranu znovu a poté si i vzali zpět náskok o dva góly.

Jihlava doma porazila Litvínov a vede baráž
Hokej 2.4.2018

První čtvrtinu baráže uzavřela JIhlava utkáním na domácím ledě s druhým extraligovým celkem z Litvínova. Vyhrála 4:1 a poskočila na první místo v tabulce.

Problémy v koncovce připravily Kladno proti Litvínovu o body
Hokej 31.3.2018

Rytíře poslal do vedení v první části Adam Kubík, jenže další veliké šance se neujaly. Hosté pak dokázali v polovině utkání srovnat, čímž se dostali do hry a v závěrečném dějství si uzmuli vedení na svoji stranu.

Litvínov vstřelil Karlovým Varům gól v každé třetině a má první tři body
Hokej 28.3.2018

Až za stavu 0:3 dokázaly Karlovy Vary korigovat stav na Zimním stadiónu Ivana Hlinky. Litvínov po dobrém výkonu zaslouženě vyhrál a lépe se mu pojede ke dvěma utkáním venku.

V derby znovu uspěl Chomutov, Verva se trefila až v 60. minutě
Hokej 19.3.2018

V posledním letošním derby uspěli Piráti, Mikúš korigoval na konečných 1:3 gólem v oslabení až v poslední minutě. Pošesté v této sezoně v soubojích Litvínova a Chomutova zvítězili hosté.

Jihlava míří do baráže, Litvínovu už nevstřelila 120 minut gól a prohrála 0:1
Hokej 17.3.2018

Druhou půli šestikolového play-out načala Dukla domácím zápasem s Litvínovem. Vstoupila do něj opravdu aktivně, ale nakonec musel Škarek lovit puk ze sítě jako první. V 38. minutě využil přesilovku hostující obránce Sörvik. Ač se Dukla snažila, několik dobrých šancí měl například Erik de la Rose, ale neproměnil je.

Do play-out vstoupili Piráti porážkou, v dramatickém utkání nestačili na sousední Litvínov
Hokej 7.3.2018

V úvodním kole skupiny poražených týmů Tipsport extraligy nestačili Piráti na Litvínov, s nímž prohráli v prodloužení. Duel by se dal označit reklamou na hokej a téměř nic mu nechybělo.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Kometa Brno doma hladce porazila Litvínov
Hokej 5.3.2018

Na ledě Komety se Vervě nedařilo, nevstřelila ani gól a tak není divu, že nezískala ani bod. Brno vstřelilo branky čtyři a ve čtvrtfinále se těší na Vítkovice. Litvínov míří do skupiny o udržení.

Piráti s Vervou třikrát vedli, nakonec padli v nájezdech
Hokej 7.2.2018

Chomutovští hokejisté se v posledním utkání Tipsport extraligy před olympijskou pauzou střetli v severočeském derby s litvínovskou Vervou. Piráti třikrát vedli, ale Verva pokaždé srovnala. V nájezdech se poté neprosadil ani jeden Pirát, takže hosté odjeli se dvěma body.