SPORT

Kadaňští jasně přehráli Most
Hokej 12.2.2017

Úvodní třetina patřila jasně Trhačům, kteří šli do tříbrankového vedení, postupně se prosadili Jaroslav Kůs, Roman Chlouba a Martin Kohout. Snižující gól v prostřední třetině vstřelil Jan Dufek. Poslední dějství vyhráli domácí, a tak berou tři důležité body.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Hradec uspěl v boji o čtvrté místo. Vervu porazil poprvé v sezóně
Hokej 6.2.2017

Přímý souboj Hradce Králové s Litvínovem o čtvrté místo přinesl vyrovnaný zápas, ve kterém měly oba celky šanci na úspěch. Klíčovou postavou utkání se stal Alexandre Picard, který vstřelil dva góly Východočechů.

Bruslaři se bili srdnatě, zápas obratů ale lépe vyzněl pro Litvínov
Hokej 4.2.2017

Litvínov zvítězil v prodloužení, když doslova parádičkou dokázal překonat Lukáše v brance Boleslavi Robin Hanzl. Hosté sice sahali po třech bodech, nakonec se však museli spokojit pouze s jedním.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Pardubice srovnaly dvoubrankové manko a z Litvínova vezou bod
Hokej 16.1.2017

Ač po dvou třetinách prohrávali hokejisté Pardubic o dvě branky, dokázali v Litvínově srovnat. V předposlední minutě prodloužení urval vítězství na svou stranu Litvínov.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Fantastický obrat Třince v Litvínově
Hokej 12.12.2016

V Litvínově hokejisté Třince v polovině zápasu prohrávali o tři branky, nakonec však berou dva body za vítězství v prodloužení! Utkání rozhodl osm sekund před koncem nastavení litvínovský odchovanec Kamil Kreps.

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Mostu prodloužení nevyšlo, Třebíč veze se severu dva body
Hokej 12.11.2016

Utkání nakonec rozhodla jediná šance v prodloužení. Po hodně průměrném zápasu si hosté z Třebíče nakonec odváží dva body a Most klesá na dno tabulky.

Hradec nestačil na Vervu ani potřetí
Hokej 11.11.2016

Již potřetí v letošním ročníku se střetl Mountfield s Vervou a stejně jako v předešlých dvou případech, i v pátek musel skousnout porážku. Na rozdíl od předchozích dvou duelů však tentokrát Litvínov vedl již od první třetiny a utkání ovládl v základní hrací době.

Most dokázal obrátit vývoj zápasu a zvítězil v Olomouci
Fotbal 29.10.2016

Venkovní vítězství v rámci dalšího kola celostátní DRFG Superligy malého fotbalu ukořistili mostečtí reprezentanti. Vítězství je o to cennější, že si ho přiváží ze hřiště aktuálně druhé Olomouce.

Do finále postupují Gamblers Most a FC Jeptišky
Fotbal 17.10.2016

Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky.

Litvínov porazil Liberec a vyhrál popáté za sebou
Hokej 14.10.2016

Duel posledních mistrů rozhodovalo až prodloužení. Litvínov v něm proměnil třetí přesilovku v zápase a pokračuje ve vítězné sérii! Gól padl 3,9 vteřiny před koncem...

Litvínov převálcoval Spartu
Hokej 9.10.2016

Sparťané sice dokázali po prvním inkasovaném gólu skóre ještě srovnat, v první třetině však dostali ještě tři branky během dvou minut a na to již zareagovat nedokázali. Ve druhé třetině inkasovali ještě jednou a z Litvínova se vracejí s porážkou 1:5.