SPORT

Hradec přejel Litvínov
Hokej 22.1.2018

Severočeši v této sezóně Mountfield dvakrát porazili, tentokrát však celku z města pod Bílou věží vzdorovali jen dvacet minut.

Na rozjetou Kometu Litvínov nestačil
Hokej 13.1.2018

Až deset minut před koncem za stavu 0:3 překonali litvínovští hráči poprvé brankáře Čiliaka. Zvratu už se nedočkali, tři body si tak odvezl soupeř.

Pardubice vezou body z Litvínova
Hokej 6.1.2018

Góly z přesilovek těsně vyhrály Pardubicím bojovný zápas v Litvínově, čekání Vervy na tříbodovou domácí výhru tak stále pokračuje.

Jihlava v dramatickém utkání přestřílela Litvínov
Hokej 4.1.2018

Po třech tříbodových výhrách venku za sebou Litvínov v Jihlavě neuspěl. Vyrovnání a odvrácení těsné porážky už nepřinesl ani závěrečný tlak.

Třinec  letos potřetí  zdolal Litvínov
Hokej 27.12.2017

Třinec letos potřetí zdolal Litvínov

Třinečtí Oceláři věnovali svým sympatizantům dodatečný vánoční dárek v podobě tří bodů. Na zimním stadionu Ivana Hlinky sice po úvodní části doháněli jednobrankové manko, ale zásluhou kompaktního výkonu všech formací překlopili ve třetí dvacetiminutovce skóre na svou stranu a v severočeské destinaci dokázali zvítězit poměrem 5:2.

Sparta doma nestačila na Litvínov
Hokej 11.12.2017

Po prvních dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2, ale ve třetí dvacetiminutovce se Litvínovští poprvé vzdálili na více než jednu branku a tento náskok už dokázali udržet. S

Litvínov zachránil bod, Liberec má dva
Hokej 4.12.2017

Severočeské derby nabídlo dramatické zvraty. Litvínov vedl 1:0 a 2:1, ale ještě dvě minuty před koncem prohrával 2:3. Nakonec získal bod a Liberec dva po gólu v přesilovce v prodloužení.

Pardubice převálcovaly Litvínov
Hokej 22.11.2017

Východočeši přehráli Litvínov po nadšeném výkonu, který potěšil přes sedm tisíc fanoušků. Po velmi zodpovědném výkonu a skvělé hře směrem dopředu si Dynamo dokráčelo pro druhou domácí výhru v řadě. O svém vítězství rozhodli Východočeši ve druhé třetině, kdy za Petráskova záda dostali tři kotouče.

Atlético Most je letošním mistrem mosteckého malého fotba
Fotbal 20.11.2017

Tuto neděli vyvrcholila finálovým utkáním letošní sezóna Mostecké ligy malé kopané. K finále nastoupila letošní dvě nejlepší družstva, tedy Atlético Most a Inseminátors FC.

V prvních semifinále slavili výhry hráči Gamblers Most a Inseminátors FC
Fotbal 6.11.2017

Pošmourné počasí první listopadové neděle bylo kulisou pro úvodní semifinálová utkání letošního ročníku Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe narazily skutečné těžké váhy mosteckého malého fotbalu.

Padly první góly letošního čtvrtfinále MLMK
Fotbal 15.10.2017

Dokonalé babí léto bylo kulisou pro čtyři úvodní zápasy letošního čtvrtfinále Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe postupně narazilo osm nejlepších týmů po letošní základní části.

Sparta doma porazila poslední Litvínov
Hokej 11.10.2017

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Oceláři doma neporazitelní, Litvínov schytal pětku
Hokej 24.9.2017

Do Třince přijel jako čtvrtý letošní ligový soupeř Litvínov. A stejně jako ve třech předchozích případech v této sezóně domácí vyhráli. Oceláři třikrát udeřili v přesilovce a vyhráli 5:1.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Odehráno patnácté kolo Mostecké ligy malé kopané
Fotbal 11.9.2017

Druhá zářijová neděle bylo hřiště 11. ZŠ Most kulisou zápasů patnáctého kola Mostecké ligy malé kopané.